TAKİPÇİ SATIN ALMAK

TAKİPÇİ SATIN ALMAK

 

Twitter, Facebook, İnstagram, Tiktok ve Youtube gibi sosyal medya platformları için takipçi satın almak özellikle güncel takipçileri temin edebilmek zor sayılabilecek bir işlemdir. Hele de aktif Türk takipçileri satın almak çok nadir sitede ve yüksek meblağlara satışı sağlanmaktadır.

            Firmamız, diğer firmaların aksine çok daha uygun fiyata ve kesinlikle güncel takipçilerle hizmet vermektedir. Firmamızda fiyatlandırma 1K üzerinden hesaplanmaktadır ve fiyatlandırma kullanıcı dostu tavrımızla sizlerin mutluluğunu ön planda tutmaktayız.

Türk takipçi satın alma işlemlerinde piyasanın çok ilerisinde olan firmamız size çeşitli paketlerle satış seçenekleri sunmaktadır.

İnstagramda yüzde yüz organik Türk takipçi, Titok maximum 10 k takipçi, İnstagram yüzde 80 aktif takipçi maksimum 3K,İnstagram yüzde 90 gerçek yabancı takipçi  ve yeni paketlerimizden olan Spotify takipçi maksimum 500K gibi isteklerinizi ön planda tutarak ister yüzde yüz veya yüksek oranlı gerçek ve aktif Türk veya yabancı takipçi ekleyelim isterseniz de yüksek rakamlarda sanal takipçiler ekleyelim. Paketlerimizi inceleyerek bizlerle günün 24 saati iletişim kurabilirsiniz. Takipçi satın almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 

            Neden bizi tercih etmelisiniz? Sorusunun cevabı çok nettir. Sektörde en önde gelen firmalardan biri olmamız ve hizmette kullanıcı dostu olmamız sizlerin takdirlerini kazanmamızı sağlamıştır. Hangi nedenlerden dolayı sizi seçmeliyiz diyorsanız;

 

·       Kaliteli Hizmet:

Paketlerimiz içerisindeki tüm gönderimlerimizde yüzde yüz gerçek ve aktifliğinde sorunsuz kullanıcılar ile gerçekleştiriyoruz.

 

·       Hızlı Teslimat:

 

Sipariş etmiş olduğunuz paket hangisi olursa olsun kesinlikle belirtilen süre içinde teslim ediyoruz.

 

·       Güvenli Ödeme:

 

Sitemiz üzerinde yapmış olacağınız takipçi satın almak işlemleri için güvenli ödeme sistemlerini kullanıyor olacağız

 

·       Sınırsız Destek

 

Sipariş öncesinde ve sonrasındaki süreçte canlı destek hattımızla günün 24 saati iletişim kurabilirsiniz.