İNSTAGRAM SAHTE FAKE HESAP AÇMA

Her geçen gün sayısının artış göstermesiyle birlikte sosyal medya kullanıcıları çığ gibi büyümektedir. Pek çok kullanıcı kişisel hesaplar ile farklı pek çok kişi tarafından takip edilmekte ve o kişileri takip etmektedir. Her ne kadar özgürce hareket edilebilen sosyal medya platformları olsa da kişiler bazen kimliklerini gizlemek isteyebiliyor. Günümüzde sosyal medyayı aktif kullanan kişi sayısının artmasıyla birlikte fake hesap açma yöntemleri de oldukça yaygınlaşmıştır. Türkçe karşılığı sahte hesap olarak bilinen İnstagram fake hesap sosyal medya kullanıcılarının bireysel kimliklerini gizleyerek, tanınmayacak şekilde hesap kullanmalarını ifade etmektedir. İnstagram sahte hesap kullanımı kişiler için farklı amaçlara hizmet etmektedir. Fakat neredeyse her sosyal medya kullanıcısının bir tane kendine ait sahte hesabının olduğun söylemekte yanlış olmaz. 

İNSTAGRAM SAHTE FAKE HESAP NASIL AÇILIR?

Sahte İnstagram hesabı açabilmek için öncelikle size ait bir mail hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Mail adresi aldıktan sonra ikinci adıma geçmek mümkündür. Almış olduğunuz mail adresi ile İnstagram ana sayfasına giderek hesap açma işlemlerini takip etmelisiniz. Kayıt yaptıktan sonra karşınıza çıkan sayfada mail adresinizi istenilen alana yazmalısınız. Ardından ad soy ad ve şifre alanları doldurulur. Adımlar sırasıyla uygulandıktan sonra hesap açma işlemi gerçekleştirilir. Burada önemli ve dikkat edilmesi gereken kısım ise mail adresinin doğru olmasıdır , çünkü hesap açılmadan önce yazılan mail adresinin doğrulanması mecburidir. 

İNSTAGRAM SAHTE FAKE HESAPTA NELERE DİKKAT EDİLİR?

Sosyal medya platformlarında gerçek kişilerden bağımsız olan, tamamı ile sahte nitelikler taşıyan fake hesaplar kişilerin kendi isimlerini gizleyerek diğer kullanıcıları takip etme olanağı sunmaktadır. Hesap açma işlemleri bittikten sonra hesabınız için dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır.

Öncelikle hesabınız için bir profil fotoğrafı yüklemelisiniz. Aynı zamanda farklı zaman dilimlerinde birkaç adet fotoğraf paylaşmakta fayda sağlayacaktır. Ayrıca hesap açma işlemi esnasında belirlenen kullanıcı isminizin gerçek bir isim olmasına oldukça özen göstermelisiniz. Tüm bunların ardından takipçi sayınızı arttırın ve sosyal medyanın keyfini çıkartın. 

Bu işlemlere zaman ayırmak yerine sizde uzman ellerde hesabınızın kontrol altında olmasını, takipçi sayınızın ve beğenilerinizin artmasını istiyotrsanız Sosyal Adresim web sitesini ziyaret ederek ücretsiz üyelik imkanından yararlanabilirsiniz.